Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Perspektywy

 

Wielu pracowników B. Braun korzysta z szans jakie oferuje międzynarodowy koncern prowadzący działalność na całym świecie.

Jako globalny dostawca produktów i usług na rynku medycznym, B. Braun daje szansę na unikalne doświadczenie w zakresie rozwoju osobistego i kariery zawodowej.

 

Międzynarodowe doświadczenie, integracja i rozwój to atuty pracy dla B. Braun. Jako lider w branży ochrony zdrowia, jesteśmy doskonale przygotowani na to, co czeka nas w przyszłości. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjną pracę umożliwiającą rozwój indywidualnych talentów i predyspozycji oraz osiągnięcie wytyczonych celów zawodowych.

 

Poza inspirującą, bogatą w liczne wyzwania pracą oferujemy silną kulturę organizacyjną, przyjazne i profesjonalne środowisko pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń i programów edukacyjnych.

 

Dzięki obecności koncernu B. Braun w wielu krajach świata, nasi pracownicy mają wiele możliwości poszerzenia swoich horyzontów poza kontekst lokalny dzięki czasowemu oddelegowaniu do pracy za granicą, programom wymiany międzynarodowej, ekscytującym projektom realizowanym w środowisku wielokulturowym lub byciu członkiem międzynarodowych zespołów.

 

Zaangażowanie naszych pracowników jest wynagradzane w oparciu o nowoczesne systemy wynagrodzeń, innowacyjne programy rozwoju pracowników realizowane w nowoczesnym otoczeniu oraz różnego rodzaju formy wsparcia ułatwiające pracownikom godzenie pracy zawodowej z życiem osobistym.