Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kariera

B.Braun na świecie

B. Braun na świecie

 

B. Braun dostarcza na globalny rynek ochrony zdrowia produkty z obszarów anestezjologii, intensywnej terapii, kardiologii, pozaustrojowego oczyszczania krwi i chirurgii, a także świadczy usługi na rzecz szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i opieki domowej nad pacjentami.

Jesteśmy wiodącym koncernem z branży ochrony zdrowia prowadzącym działalność w 60-ciu krajach świata. Centrala koncernu znajduje się w Melsungen, w Niemczech, w regionie o charakterze nieprzemysłowym. B. Braun łączy profesjonalizm i globalną skalę działalności z kulturą odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialności za naszych pracowników, którą zbudowaliśmy wspólnie na przestrzeni wielu lat.

 

Od wielu lat, kombinacja ta sprawia, że B. Braun jest jednym z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w regionach, gdzie jesteśmy obecni. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz koncern utrzymał ten wizerunek również w przyszłości.