Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aesculap Akademia

Idea utworzenia Aesculap Akademii narodziła się w latach 90-tych w Niemczech, w odpowiedzi na nowe wyzwania branży medycznej wkraczającej w XXI wiek. Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii medycznych, nowe zaawansowane metody leczenia oraz coraz bardziej rygorystyczne wymagania w zakresie zarządzania szpitalami i jakością usług nie tyle zachęcają, co poniekąd zmuszają personel medyczny do ciągłego dokształcania.

 

Organizowane przez Aesculap Akademię seminaria, warsztaty i szkolenia pomagają lekarzom, członkom personelu medycznego oraz pracownikom administracji szpitalnej dotrzymać kroku zmianom jakie wymusza na szpitalach nowoczesna technologia i nowe prawodawstwo.

 

Nowe standardy w opiece zdrowotnej wymagają najwyższej jakości. W tym celu, Akademia ściśle współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami medycznymi, szpitalami, instytucjami akademickimi oraz stowarzyszeniami branżowymi.

 

Główna siedziba polskiej Aesculap Akademii mieści się w Nowym Tomyślu. Akademia dysponuje nowoczesnym budynkiem, wyposażonym na najwyższym światowym poziomie. na powierzchni 1500 m2 znajduje się 5 sal konferencyjnych oraz 3 sale warsztatowe. Wszystkie pomieszczenia połączone są systemem audiowizualnym, co pozwala na przesyłanie obrazu i dźwięku z sal warsztatowych do sal konferencyjnych, jak również na nagrywanie całego przebiegu szkoleń. Ponadto Aesculap Akademia posiada system wideokonferencyjny pozwalający na przekaz obrazu z dowolnej sali operacyjnej w Polsce i na świecie.

 

Zapraszamy Państwa na stronę Aesculap Akademia .

Szczegółowe pytania i uwagi prosimy kierować na adres:
 email:mail info@aesculap-akademia.pl

Pliki do pobrania